ЗА НАС

Xiamen Hanye пластика копродукции, Ltd, bulid за разлика од 2014 година, областа околу 5000sqm.

Имаме и работилница вбризгување и мувла работилница, и околу 200 народи кои работат во нашата фабрика.

Ние сме производител на мувла, во beauiful град на Кина, кој се наоѓа во Xiamen, Fujian.

Ние сме биле одобрени од страна на:

1, ISO9001: 2008

2, ISO14001: 2004

3, AITF16949: 2016

ВЕСТИ

најновите производи