China N95 Mask Making Machine Factory Line dhe prodhuesit | Hanye

N95 Mask Making Machine Line

Përshkrim i shkurtër:

N95 Automatic Maskë Making Machine * Data Sheet 1. Machine Madhësia: 8500X1200X1800 MM 2. Fuqia: 220 V, 8.5 KW 3. Speed: 40-50 copë / min. 4. Materialet Size: A. PP Non-Woven pëlhurë: Gjerësia-260mm Pesha-40g / sqm Warp Dredha-dredha-600mm Scroll: 75mm B. Filter Cotton: Gjerësia-260mm Pesha-30g / sqm Warp Dredha-dredha-600mm Scroll: 75mm C. shkrihet Blown jo të endura pëlhurë: Gjerësia-260mm Pesha-30g / sqm Warp dredha-dredha-600mm Scroll: 75mm D. Non-Woven pëlhurë: Gjerësia-260mm Pesha-40g / sqm Warp dredha-dredha-600mm Scroll: 75mm E. Nose Bar widt. ..


Detail Product

Produkt Tags

N95 Automatic Maskë Making Machine

* Sheet Data

1. Machine Size: 8500X1200X1800 MM

2. Fuqia: 220 V, 8.5 KW

3. Speed: 40-50 copë / min.

4. Materialet Size:

A. PP Jo-Woven pëlhurë:

Gjerësia-260mm

Pesha-40g / m²

Warp Winding-600mm

Scroll: 75mm

B. Filter pambuku:

Gjerësia-260mm

Pesha-30g / m²

Warp Winding-600mm

Scroll: 75mm

C. Shkrihet Blown jo të endura pëlhurë:

Gjerësia-260mm

Pesha-30g / m²

Warp Winding-600mm

Scroll: 75mm

D. Non-Woven pëlhurë:

Gjerësia-260mm

Pesha-40g / m²

Warp Winding-600mm

Scroll: 75mm

E. Nose Bar width: 3-5mm

F. nate litari:

Core Metal dyfishtë Strip-5mm

Warp Winding-300mm

Scroll: 75mm

5. Kualifikimi Vlerësoni: 98%

 


  • I mëparshëm:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne